Sülük Tedavisi

Vajinaya sülük tedavisi nasıl yapılır?

Vajinaya sülük tedavisi nasıl yapılır?

Sülük tedavisi bir çok hastalığın tedavisinde alternatif tıp yöntemi olarak kullanılıyor. Geçmişten günümüze tarihi oldukça eski olan bu yöntem peygamber efendimizin zamanına kadar dayanıyor. Bu yüzden dinimiz açısından hiçbir sorun teşkil etmeyen bu yöntemin kısırlık tedavisi için de kullanıldığı bilinmektedir. İşte bu yüzden vajinaya sülük tedavisi yapılır. Bu rahim sülüğü denen sülükler kadınların adet döneminden önce rahme uygulanır ve kısırlık tedavisi için alternatif bir yöntemdir.

Rahim sülüğü nedir?

rahim sülüğü

Rahim sülüğü çocuğu olmayan kadınlar için uygulanan bir yöntemdir. Yumurtalıklarda oluşan kist ve miyomların yok olması için uygulanan bir sülüktür. Sadece kadınlarda değil erkekler de kısırlık için sülük tedavisi uygulanır. Üretilen sperm kalitesinin düşük olması, kadınlarda yumurtlama olmaması gibi problemlerin sülük tedavisi ile çözümü denenmektedir.

Rahime sülük ne zaman yapılır?

kisirlik icin sülük tedavisi

Rahime sülük genellikle adet döneminden önce yapılır. Lakin bazı uzman doktorların görüşüne göre adet döneminden sonra da rahime sülük tedavisi uygulanmasında bir problem yoktur. Bu yüzden uzman doktorunuz ile görüşerek rahim sülük tedavisi için uygun dönemi belirleyebilir ve tedavi olabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek sülük ile kısırlık tedavisi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Rahim sülüğü neye iyi gelir?

vajinal sülük tedavisi

Rahim sülüğü kısırlık tedavisi için kullanılır. Bebeği olmayan annelerin rahme tutunması için gerekli ortamı hazırlayan sülükler yumurtayı döllenmeye hazırlar. Rahim sülükleri döllenmeye uygun yumurta hücreleri üretir. Bu sayede bebeğin rahme tutunması kolaylaşır.

Aynı şekilde erkekler için kısırlık tedavisinde de sperm sayısını arttırarak kaliteli spermlerin üretilmesini sağlar.

Kısırlık Tedavisinde Sülüğün Önemi Nedir?

kisirlik tedavisinde sülüğün onemi

Günümüz koşullarında kötü ve yetersiz beslenme, sigara ve alkol kullanımı, katkılı gıda tüketimi ve doğal hayattan uzaklaşan kişilerde yumurta ya da sperm kalitesinde düşüklük yaşanabilir. Bu da kısırlığın başlıca sebeplerini oluşturur. Sülüğün kısırlık tedavisindeki yeri vücuttaki toksik kimyasalları atması ile başlar. Ayrıca sülüğün vücuda salgıladığı maddeler ile de yumurta ve sperm kalitesini arttırıldığı gözlemlenmektedir.

Uzman görüşlerine göre sülük tedavisi ve hacamat tedavisi birbirini destekleyen iki uygulamadır. Buna göre önce birkaç seans hacamat tedavisi uygulandıktan sonra sülük tedavisi uygulanması gerekir. Sülük tedavisi ile cinsel fonksiyonların düzeltilmesi sağlanır. Bu doğrultuda kişinin yaşı, kilosu ve kişisel özellikleri göz önünde bulundurulur.

Burada unutulmaması gereken tedavinin devamlılığıdır. Yani tek seans değil ehli tarafından tavsiye edilen günlerde bu tedaviye devamlılık esasdır.

Kısırlık için sülük tedavisi yapacak kişilerin uzman doktor olmasına özen gösterilir.  Sülük tedavisi ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

Tabîb

Kadîm şifa yöntemlerini ve faydalarını siz sifa bulasınız diye neşrediyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Reklam Engelleyicileri açıldığında siteden istifade edebilirsiniz.