Sülük Tedavisi

Cinsel Güç İçin Sülük Tedavisi

Cinsel Problemler için Alternatif Tıp Yöntemi

Sülüğün birçok hastalığa faydası olduğunu çoğu insan bugün maalesef bilmiyor yada böyle bir şey o kişiye densede inanmıyor.

Sülüğün salgısında yüzlerde faydalı enzimin varlığına aşına olan eskiler,  sülük tedavisi ile bir çok rahatsızlığın giderilmesinde sülükleri denediler ve bu tecrübelerini şifahi ve yazıyla nesilden nesile aktardılar.

Sülük uygulaması dolaşım sistemi rahatsızlıkları, sülük cinsel gücü arttırma(afrodizyak), stresi azaltma, üreme organı rahatsızlıkları, egzama, romatizma hastalığı, felç, baş ağrısı, kırışıklık tedavisi, ameliyat izlerinin iyileştirilmesi, sivilce tedavisi ve daha birçok rahatsızlıkta kullanılan sülüğün yararı saymakla bitmez.

Sülük tedavisi ile birlikte düzenli dolaşım sağlanır, kan basıncı normale döner. Antioksidan özelliğine sahip olan sülük vücut direncini arttırarak vücudu hastalıklara karşı korur.

Cinsel Gücü Arttırmak İçin Sülük

Cinsel Gücü Arttırmak İçin Sülük

Cinsel zayıflık günümüzde çoğu erkek ve kadının sorunları arasında. İnsanın psikolojisini olumsuz yönde etkileyen bu durumu çözmek için kişiler çok çeşitli yollar denemekte. Bu denedikleri yollarda kimi zaman sonuç almışlar kimi zaman hayal kırıklığına uğramışlardır.

Şimdi size hayal kırıklığına uğratmayacak bir yöntem söyleyeceğiz.

Hem de asırlar öncesine dayanan bu yöntem cinsel gücü arttırmada kesin çözüm. Sülük ile cinsel gücü arttırma tedavisinde bulunabilirsiniz. Ağrısız ve acısız olan bu yöntemle cinsel isteğinizi arttırarak bu sorununuzdan kesin olarak kurtulabilirsiniz. Bel bölgesine yapılacak sülük ve hacamat tedavisi ile bir kaç seansta cinsel sorununuzdan kurtulacaksınız.

Sülük ile cinsel gücü arttırma uygulaması yapılacak olan bölge ılık su ile yıkanır veya lif ile temizlenir. Daha sonra sülük tedavi edilecek olan bölgeye 7 adete kadar konulur. Bu uygulama sülük yarası geçdiğinde tekrar uygulanır. 

Şunu sakın unutmayın.!

Cinsel problemler yahud sair hastalıklar belli yaşdan sonra ortaya zamanla çıkdığı gibi düzelmesi de zaman alır. Siz yeterki tedaviye inanın yeme içme ve uykunuzu düzene soktuktan sonra bu seanslar ile Allah’ın izniyle şifa bulunacaktır.

Tabîb

Kadîm şifa yöntemlerini ve faydalarını siz sifa bulasınız diye neşrediyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu